
Möbelpaket NoroFix Trend 750 Spegel Effect
6 830 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Möbelpaket med Noro Fix Trend 750 och spegel Effect med inbyggd LED-belysning. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd. Möbeln är försedd med självstängande och dämpande lådskenor, handtag ingår. Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Detta ingår
- Tvättställskåp med tvättställ: 760x320x515 mm
- Spegel Effect: 750x600 mm
- Tvättställskåp med tvättställ: 760x320x515 mm
- Spegel Effect: 750x600 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64043 |
| Belysning | LED |
| Serie | Fix Trend |
| Färg | Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
