
Möbelpaket NoroNewport 600 Spegel Effect Vit Matt
8 066 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket med Newport 600 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket med Newport 600 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Detta ingår
- Tvättställsskåp: 590x325x530 mm
- Tvättställ: 600x345/440x50 mm
-Spegel Effect: 600x550 mm
- Tvättställsskåp: 590x325x530 mm
- Tvättställ: 600x345/440x50 mm
-Spegel Effect: 600x550 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64045 |
| Belysning | LED |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Djup | 325 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |