
Möbelpaket NoroNewport 600 Spegelskåp Alva 600 Vit Matt
11 452 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket med Newport 600 och Alva spegelskåp. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegelskåp Alva har överbelysning med ljussken mot taket samt spegel både på in och utsida. Spegelskåpet levereras även med två st glashyllor i klarglas, ett 230V uttag samt är förberdd för jordfelsbrytare. Alva Spegelskåp har måtten 600x115/200x685.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket med Newport 600 och Alva spegelskåp. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegelskåp Alva har överbelysning med ljussken mot taket samt spegel både på in och utsida. Spegelskåpet levereras även med två st glashyllor i klarglas, ett 230V uttag samt är förberdd för jordfelsbrytare. Alva Spegelskåp har måtten 600x115/200x685.
Detta ingår
- Tvättställsskåp: 590x325x530 mm
- Tvättställ: 600x345/440x50 mm
- Alva Spegelskåp: 600x115/200x685 mm
- Tvättställsskåp: 590x325x530 mm
- Tvättställ: 600x345/440x50 mm
- Alva Spegelskåp: 600x115/200x685 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64044 |
| Belysning | LED |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Djup | 325 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Produkttyp | Möbelpaket |