
Möbelpaket NoroNewport 750 Spegel Effect Vit Matt
9 016 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket med Newport 750 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket med Newport 750 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Detta ingår
- Tvättställsskåp: 740x325x530 mm
- Tvättställ: 750x345/440x50 mm
- Spegel: 750x600 mm
- Tvättställsskåp: 740x325x530 mm
- Tvättställ: 750x345/440x50 mm
- Spegel: 750x600 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64046 |
| Belysning | LED |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 750 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Djup | 325 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |