
Möbelpaket NoroNewport 900 Spegel Effect Vit Matt
10 346 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket med Newport 900 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket med Newport 900 och spegel Effect. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegeln Effect har inbyggd LED-belysning.
Detta ingår
- Tvättställsskåp: 890x325x530 mm
- Tvättställ: 900x345/440x50 mm
- Spegel Effect: 900x700 mm
- Tvättställsskåp: 890x325x530 mm
- Tvättställ: 900x345/440x50 mm
- Spegel Effect: 900x700 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64048 |
| Belysning | LED |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Djup | 325 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |