
Möbelpaket NoroNewport 900 Spegelskåp Alva 900 Vit Matt
14 249 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Möbelpaket med Newport 900 och Alva spegelskåp. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegelskåp Alva har överbelysning med ljussken mot taket samt spegel både på in och utsida. Spegelskåpet levereras även med två st glashyllor i klarglas, ett 230V uttag samt är förberdd för jordfelsbrytare.
Varumärke
Beskrivning
Möbelpaket med Newport 900 och Alva spegelskåp. Tvättstället är i porslin och har överfyllnadsskydd men levereras utan bottenventil och vattenlås. Tvättställsskåpet har självstängande och dämpande lådskenor samt integrerade handtag. På insidan av lådorna finns även små fack till förvaring. Spegelskåp Alva har överbelysning med ljussken mot taket samt spegel både på in och utsida. Spegelskåpet levereras även med två st glashyllor i klarglas, ett 230V uttag samt är förberdd för jordfelsbrytare.
Detta ingår
- Tvättställsskåp: 890x325x530 mm
- Tvättställ: 900x345/440x50 mm
- Alva Spegelskåp: 900x115/200x685 mm
- Tvättställsskåp: 890x325x530 mm
- Tvättställ: 900x345/440x50 mm
- Alva Spegelskåp: 900x115/200x685 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64047 |
| Belysning | LED |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 530 mm |
| Djup | 325 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Produkttyp | Möbelpaket |