
Möbelpaket NoroOcean 900 Höger Vit Matt Spegel Effect
fr.10 536 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Sidoskåp
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Noro Ocean 900 Vit Matt är en klassisk möbel med moderna funktioner, möbelns linjer och luckval ger en spännande kombination av gammalt och nytt. Luckor och lådor är utrustade med soft close funktion. Möbelpaketet kan väljas antingen med spegel Effect och högskåp eller endast spegel. Tvättstället är i porslin samt har överfyllnadsskydd och stort avlastningsyta. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Spegel Effect är utrustad med inbyggd LED-belysning. Högskåpet har självstängande och dämpande gångjärn/lådskenor. Högskåpet är utrustad med en låda samt en lucka, tre hyllor i frostad acryl med fallskydd. Möbeln levereras monterad.
Varumärke
Beskrivning
Noro Ocean 900 Vit Matt är en klassisk möbel med moderna funktioner, möbelns linjer och luckval ger en spännande kombination av gammalt och nytt. Luckor och lådor är utrustade med soft close funktion. Möbelpaketet kan väljas antingen med spegel Effect och högskåp eller endast spegel. Tvättstället är i porslin samt har överfyllnadsskydd och stort avlastningsyta. Levereras utan bottenventil och vattenlås. Spegel Effect är utrustad med inbyggd LED-belysning. Högskåpet har självstängande och dämpande gångjärn/lådskenor. Högskåpet är utrustad med en låda samt en lucka, tre hyllor i frostad acryl med fallskydd. Möbeln levereras monterad.
Övrigt
- Tvättställsskåp: 866x360x590 mm
- Tvättställ: 900x460/390x50 mm
- Högskåp: 330x348x1750 mm
- Spegel Effect: 900x700 mm
- Spegelskåp Alva: 900x115/200x685 mm
- Tvättställsskåp: 866x360x590 mm
- Tvättställ: 900x460/390x50 mm
- Högskåp: 330x348x1750 mm
- Spegel Effect: 900x700 mm
- Spegelskåp Alva: 900x115/200x685 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Belysning | LED |
| Serie | Ocean |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Djup | 360 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Höger |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej, Ja |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |