


Möbelpaket NoroOcean 900 Vit MattOcean 900 Vit H, Spegel, Högskåp
21 009 kr
30 dagars prisgaranti
Placering Tvättställ
Överdel
Sidoskåp
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Noro Ocean 900 vit matt är en klassisk möbel med linjer och luckval som ger en spännande kombination av gammalt och nytt. Luckor och lådor är utrustade med soft close- funktion och levereras färdigmonterade. Handtag ingår och det finns fack för småförvaring i lådor. Tvättstället är i porslin med överfyllnadsskydd och stor avlastningsyta. Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Varumärke
Beskrivning
Noro Ocean 900 vit matt är en klassisk möbel med linjer och luckval som ger en spännande kombination av gammalt och nytt. Luckor och lådor är utrustade med soft close- funktion och levereras färdigmonterade. Handtag ingår och det finns fack för småförvaring i lådor. Tvättstället är i porslin med överfyllnadsskydd och stor avlastningsyta. Levereras utan bottenventil och vattenlås.
Möbelpaketet kan levereras med spegel eller spegelskåp och högskåp om det önskas. Noro Ocean 900 levereras även antingen som höger eller vänsterställt. Du väljer efter vad som passar bäst för ditt badrum och dina önskemål.
Alva spegelskåp har överbelysning med ljussken mot taket och spegel både på in och utsidan. Skåpet levereras med två glashyllor, 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Spegeln har en LED överbelysning, 230V uttag och underhyllan har fallskydd. Högskåpet är utrustat med självstängande och dämpande gångjärn samt lådskenor. Handtag ingår EJ! Högskåpet har dessutom tre st hyllor i frostad acryl med fallskydd. Allt levereras monterat.
Övrigt
- Tvättställsskåp: 866x360x590 mm
- Tvättställ: 900x460/390x50 mm
- Spegel: 900×140/120×700 mm
- Spegelskåp Alva: 900×115/200×685 mm (matt vit)
- Högskåp:330×348×1750 mm
Alva spegelskåp har överbelysning med ljussken mot taket och spegel både på in och utsidan. Skåpet levereras med två glashyllor, 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Spegeln har en LED överbelysning, 230V uttag och underhyllan har fallskydd. Högskåpet är utrustat med självstängande och dämpande gångjärn samt lådskenor. Handtag ingår EJ! Högskåpet har dessutom tre st hyllor i frostad acryl med fallskydd. Allt levereras monterat.
Övrigt
- Tvättställsskåp: 866x360x590 mm
- Tvättställ: 900x460/390x50 mm
- Spegel: 900×140/120×700 mm
- Spegelskåp Alva: 900×115/200×685 mm (matt vit)
- Högskåp:330×348×1750 mm
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 64011 |
| Belysning | LED |
| Serie | Ocean |
| Färg | Vit |
| Bredd | 900 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Djup | 360 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Höger |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Ja |
| Eluttag | Ja |
| Produkttyp | Möbelpaket |