


Möbelpaket NoroSea Matt Vit
4 740 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Noro Sea tvättställsskåp är en smart badrumsmöbel för badrummet där skärgård möter charm. Den tidlösa möbeln med vit ramlucka ger ett klassiskt intryck och sätter prägel på det lilla badrummet. Luckan stänger mjukt och tyst tack vare dämpande gångjärn. Noro Sea spegel med över- och underbelysning har en ram med möjlighet till förvaring av småsaker.
Varumärke
Beskrivning
Noro Sea tvättställsskåp är en smart badrumsmöbel för badrummet där skärgård möter charm. Den tidlösa möbeln med vit ramlucka ger ett klassiskt intryck och sätter prägel på det lilla badrummet. Luckan stänger mjukt och tyst tack vare dämpande gångjärn. Noro Sea spegel med över- och underbelysning har en ram med möjlighet till förvaring av småsaker.
I möbelpaketet ingår
- Noro Sea tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd, BxDxH 420x320x50 mm.(Ej monterat)
- Noro Sea tvättställsskåp med självstängande och dämpande gångjärn, BxDxH 410x310x630 mm.( Ej monterad mitthylla och handtag)
- Noro Sea spegel med förvaringsram och LED-belysning, BxDxH 430x100/105x720 mm.
Möbeln levereras monterad.
OBS! Bottenventil och vattenlås ingår ej.
- Noro Sea tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd, BxDxH 420x320x50 mm.(Ej monterat)
- Noro Sea tvättställsskåp med självstängande och dämpande gångjärn, BxDxH 410x310x630 mm.( Ej monterad mitthylla och handtag)
- Noro Sea spegel med förvaringsram och LED-belysning, BxDxH 430x100/105x720 mm.
Möbeln levereras monterad.
OBS! Bottenventil och vattenlås ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 61010/1011+1012 |
| Belysning | LED |
| Serie | Sea |
| Färg | Vit |
| Bredd | 420 mm |
| Höjd | 680 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Matt |
| Överdel | Spegel |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Låda | Nej |