
Möbelpaket NoroSeaside Ekfanér Ram inkl. Effect Spegel600 mm
10 156 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Designad möbel med romantiska former samt diskreta och integrerade handtag. Noro Seaside har innovativa förvaringsmöjligheter och avställningsytor med mycket plats.
I möbelpaketet Seaside 600 ingår
-Tvättställ i porslin, BxDxH 605x440x15 mm.
- Tvättställsskåp Seaside, BxDxH 590x435x455 mm.
- Effect spegel med inbyggd LED-belysning, BxH 600x550 mm.
I möbelpaketet Seaside 900 ingår
-Tvättställ i porslin, BxDxH 905x440x15 mm.
-Tvättställsskåp Seaside, BxDxH 890x435x455 mm.
-Effect spegel med inbyggd LED-belysning, BxH 600x550 mm.
Möbeln levereras färdigmonterad.
-Tvättställ i porslin, BxDxH 605x440x15 mm.
- Tvättställsskåp Seaside, BxDxH 590x435x455 mm.
- Effect spegel med inbyggd LED-belysning, BxH 600x550 mm.
I möbelpaketet Seaside 900 ingår
-Tvättställ i porslin, BxDxH 905x440x15 mm.
-Tvättställsskåp Seaside, BxDxH 890x435x455 mm.
-Effect spegel med inbyggd LED-belysning, BxH 600x550 mm.
Möbeln levereras färdigmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 10960 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Seaside |
| Färg | Ekfanér |
| Bredd | 590 mm |
| Höjd | 455 mm |
| Djup | 435 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegel |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Integrerad |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Material | Ekfanér |
| Låda | Ja |
