



Möbelpaket NoroTouch Matt Vit
2 840 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Noro Touch underdel är den perfekta möbeln för begränsade utrymmen. Noros minsta möbel är framtagen i syfte att ge de riktigt små ytorna ett modernt uttryck. För den praktiske finns tillhörande handduksstång, handduksknopp på ena sidan samt toalettpappershållare på andra sidan.
I möbelpaketet ingår
- Noro Touch tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd, BxDxH 420x320x50 mm.
- Noro Touch underdel med toalettpappershållare, knopp och handduksstång, BxDxH 410x310x120 mm.
OBS! Möbeln levereras monterad. Bottenventil och vattenlås ingår ej.
- Noro Touch tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd, BxDxH 420x320x50 mm.
- Noro Touch underdel med toalettpappershållare, knopp och handduksstång, BxDxH 410x310x120 mm.
OBS! Möbeln levereras monterad. Bottenventil och vattenlås ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1006 |
| Serie | Touch |
| Bredd | 420 mm |
| Höjd | 170 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Matt |
| Blandare | Nej |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Möbelpaket |
