
Möbelpaket NoroUno 410 Loop Svart Högblank
fr.5 786 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
Välj Överdel
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

UNO 410 i svart har en djärv och stram design som passar bäst i det lilla eller mellanstora badrummet. Toppskivan är i granit och finns för höger- och vänsterplacering av blandare. Luckan är utrustad med soft close-funktion. Spegeln Sky har LED-belysning och Alva spegelskåp är utrustad med överbelysning med ljussken mot tak. Alva spegelskåp har spegel på både ut och insida, två st glashyllor samt 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Blandare ingår ej.
Varumärke
Beskrivning
UNO 410 i svart har en djärv och stram design som passar bäst i det lilla eller mellanstora badrummet. Toppskivan är i granit och finns för höger- och vänsterplacering av blandare. Luckan är utrustad med soft close-funktion. Spegeln Sky har LED-belysning och Alva spegelskåp är utrustad med överbelysning med ljussken mot tak. Alva spegelskåp har spegel på både ut och insida, två st glashyllor samt 230V uttag och är förberedd för jordfelsbrytare. Blandare ingår ej.
Detta ingår
- Tvättställsskåp UNO 410: 450x405x535 mm
- Tvättställ Loop: Diameter 435 mm, höjd: 145 mm
- Spegel Sky 420x38x900 mm eller Alva Spegelskåp 425x115/200x685 mm (matt vit)
- Tvättställsskåp UNO 410: 450x405x535 mm
- Tvättställ Loop: Diameter 435 mm, höjd: 145 mm
- Spegel Sky 420x38x900 mm eller Alva Spegelskåp 425x115/200x685 mm (matt vit)
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Belysning | LED |
| Serie | Uno |
| Färg | Svart |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Bredd | 410 mm |
| Höjd | 535 mm |
| Djup | 405 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Gjutmarmor |
| Yta | Högglans |
| Överdel | Spegel, Spegelskåp |
| Lucka | Ja |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja, Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |