


Möbelpaket WesterbergsAfton 1000 med Spegelskåp Vit
22 715 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Möbelpaket Westerbergs Afton 1000 är en sofistikerad och avskalad serie, de släta överfalsade fronterna ger möbeln en lätt och modernt uttryck med tunna linjer. Den tidlösa designen passar in i de flesta skandinaviska hem.
Möbelpaketet innehåller ett tvättställsskåp i vitt med två lådor och mjukstängning samt tvättställ i porslin med ho med rundade former. Överfyllnadsskydd CL15. Spegelskåp med tre mjukstängande spegeldörrar med spegel på både insidan och utsidan. Infälld LED-belysning med varmvitt ljus som lyser ned över spegeln samt underbelysning som lyser ned mot handfatet. 230 V eluttag till höger i skåpet. IP44, ej dimbar.
Flyttbara hyllplan i glas som sitter säkert fixerade av hyllbärarna. Prylhållarmagnet för t.ex. pincetter inuti skåpet och förstoringsspegel på insida av spegeldörr. Justerbara upphängningsbeslag för enkel montering. Stommen är färdigmonterad.
OBS! Högskåp, bottenventil och blandare ingår ej. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Flyttbara hyllplan i glas som sitter säkert fixerade av hyllbärarna. Prylhållarmagnet för t.ex. pincetter inuti skåpet och förstoringsspegel på insida av spegeldörr. Justerbara upphängningsbeslag för enkel montering. Stommen är färdigmonterad.
OBS! Högskåp, bottenventil och blandare ingår ej. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20072330 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Afton |
| Färg | Vit |
| Utförande | Två lådor |
| Bredd | 1010 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 11,4 W |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392429020411 |

