
Möbelpaket WesterbergsAfton 600 med Spegelskåp Svart
17 556 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Möbelpaket Westerbergs Afton 600 är en sofistikerad och avskalad serie, de släta överfalsade fronterna ger möbeln en lätt och modernt uttryck med tunna linjer. Den tidlösa designen passar in i de flesta skandinaviska hem.
Möbelpaketet innehåller ett tvättställsskåp i svart med två lådor och mjukstängning samt tvättställ i porslin, bredd 600 mm. Spegelskåp med dubbelsidiga spegeldörrar och över- och underbelysning samt 230 V eluttag. Spegelskåpet och tvättställskåpet är i matchande utförande i svart.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20072310 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Afton |
| Färg | Svart |
| Utförande | Två lådor |
| Bredd | 610 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 7,2 W |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392429020374 |

