


Möbelpaket WesterbergsAfton 800 med Spegelskåp Ek
20 835 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Möbelpaket Westerbergs Afton 800 är en sofistikerad och avskalad serie, de släta överfalsade fronterna ger möbeln en lätt och modernt uttryck med tunna linjer. Den tidlösa designen passar in i de flesta skandinaviska hem.
Möbelpaketet innehåller ett tvättställsskåp med 2 lådor som öppnas med push-open funktion, tvättställ i porslin, bredd 800 mm. Spegelskåp med dubbelsidiga spegeldörrar, infälld över- och underbelysning med varmvitt ljus och 230 V eluttag. Spegelskåpet och tvättställskåpet är i matchande utförande i ek.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20072300 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Afton |
| Färg | Ek |
| Utförande | Två lådor |
| Bredd | 810 mm |
| Höjd | 468 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Handtag | Push-open |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Nej |
| Energieffektivitet | A |
| Ljuskälla | LED |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7392429020350 |

