
Möbelpaket WesterbergsGryning 1000 med Spegelskåp Vit
20 949 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Möbelpaket Westerbergs Gryning 1000 är ett stilrent paket i vitt där det ingår tvättställsskåp, tvättställ samt ett spegelskåp. Tvättställsskåpet har två lådor med push-open funktion, tvättstället är i porslin med en ho i vackra rundade former. Överfyllnadsskydd CL15.
Spegelskåpet har tre mjukstängande spegeldörrar med spegel på både insidan och utsidan. Skåpet har infälld LED-belysning som lyser ned över spegeln samt underbelysning som lyser ned mot handfatet i fint varmvitt ljus. Det finns ett 230 V eluttag till höger i skåpet. IP44, ej dimbar.
Flyttbara hyllplan i glas, det ingår en prylhållarmagnet för t.ex. pincetter inuti skåpet och en förstoringsspegel på insidan av spegeldörren. Stommen är färdigmonterad.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Flyttbara hyllplan i glas, det ingår en prylhållarmagnet för t.ex. pincetter inuti skåpet och en förstoringsspegel på insidan av spegeldörren. Stommen är färdigmonterad.
OBS! Blandare och bottenventil ingår ej, finns att köpa som tillval. Rekommenderad avloppssats finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20072410 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Gryning |
| Färg | Vit |
| Utförande | Två lådor |
| Bredd | 1010 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Ja |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Överdel | Spegelskåp |
| Handtag | Push-open |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Effekt/prestanda | 11,4 W |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Ljuskälla | LED |
| Bottenventil | Nej |
| Energieffektivitet | A |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 11,4 kW |
| EAN-nr | 7392429020442 |

