
Möbelskåp NoroFix Trend 550 Effect Matt Vit
5 216 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett klassiskt och vackert möbelpaket i all sin enkelhet. Tvättstället är i porslin med överfyllnadsskydd samt levereras utan bottenventil och vattenlås. Handtag ingår och lådorna är försedda med självstängande och dämpande gångjärn. Möbeln är utrustad med Soft Close-funktion och levereras monterad. I möbelpaketet ingår även Effect spegel med inbyggd LED-belysning.
Varumärke
Beskrivning
Ett klassiskt och vackert möbelpaket i all sin enkelhet. Tvättstället är i porslin med överfyllnadsskydd samt levereras utan bottenventil och vattenlås. Handtag ingår och lådorna är försedda med självstängande och dämpande gångjärn. Möbeln är utrustad med Soft Close-funktion och levereras monterad. I möbelpaketet ingår även Effect spegel med inbyggd LED-belysning.
I möbelpaketet ingår
- Fix Trend 550 Tvättställ, BxDxH 560x320x590 mm.
- Fix Trend 550 Underskåp, BxDxH 560x320x590 mm.
- Effect spegel, BxH 550X600.
- Fix Trend 550 Tvättställ, BxDxH 560x320x590 mm.
- Fix Trend 550 Underskåp, BxDxH 560x320x590 mm.
- Effect spegel, BxH 550X600.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 10781 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Fix Trend |
| Färg | Vit |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 515 mm |
| Djup | 320 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Matt |
| Överdel | Spegel |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Sidoskåp | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Låda | Ja |