
Sparpaket 10 NoroRelounge 1200
20 308 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dags att förnya ditt badrum? Med Noro sparpaket har du möjlighet att spara både tid och pengar!
Noro Sparpaket 10 innehåller:
- 2 st Tvättställsskåp med tvättställ
- 2 st tvättställsblandare
- 2 st bottenventiler
- 2 st vattenlås
- Spegel med LED-lampa
- Monteringskit för tvättställsskåp
- Monteringslist
Noro Sparpaket 10 innehåller:
- 2 st Tvättställsskåp med tvättställ
- 2 st tvättställsblandare
- 2 st bottenventiler
- 2 st vattenlås
- Spegel med LED-lampa
- Monteringskit för tvättställsskåp
- Monteringslist
Varumärke
Beskrivning
Dags att förnya ditt badrum? Med Noro sparpaket har du möjlighet att spara både tid och pengar!
Noro Sparpaket 10 innehåller:
- 2 st Tvättställsskåp med tvättställ
- 2 st tvättställsblandare
- 2 st bottenventiler
- 2 st vattenlås
- Spegel med LED-lampa
- Monteringskit för tvättställsskåp
- Monteringslist
Noro Sparpaket 10 innehåller:
- 2 st Tvättställsskåp med tvättställ
- 2 st tvättställsblandare
- 2 st bottenventiler
- 2 st vattenlås
- Spegel med LED-lampa
- Monteringskit för tvättställsskåp
- Monteringslist
Tvättställsskåp Noro Relounge 600
Stilren möbel i vit högglans med dubbla tvättställ i porslin. De fyra lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och det ingår även lådindelare för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 820x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 600x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 1200x750 mm.
Monteringskit för tvättställsskåp
Monteringskit som behövs för att montera ihop två Noro Relounge 600 skåp till ett 1200 skåp.
Monteringslist
Monteringslist som monteras under tvättställsskåpet för stabilisering och stöd vid uppsättning. Listen är i aluminium, är kapbar och har justerbara hål.
Stilren möbel i vit högglans med dubbla tvättställ i porslin. De fyra lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och det ingår även lådindelare för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 820x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 600x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 1200x750 mm.
Monteringskit för tvättställsskåp
Monteringskit som behövs för att montera ihop två Noro Relounge 600 skåp till ett 1200 skåp.
Monteringslist
Monteringslist som monteras under tvättställsskåpet för stabilisering och stöd vid uppsättning. Listen är i aluminium, är kapbar och har justerbara hål.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 63045 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Relounge |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 420 mm |
| Tvättställ | Dubbel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Högglans |
| Överdel | Spegel med LED-lampa |
| Handtag | Integrerat |
| Blandare | Ja |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Antal lådor | 4 |