
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Dags att förnya ditt badrum? Med Noro sparpaket har du möjlighet att spara både tid och pengar!
Noro Sparpaket 11 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- 2 st handtag
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med belysning
Noro Sparpaket 11 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- 2 st handtag
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med belysning
Tvättställsskåp Noro Fix
Noro Fix Matt är ett klassiskt och vackert skåp med vit ramlucka, tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Luckorna är försedda med självstängande och dämpande gångjärn. Mått: Tvättställsskåp BxHxD 560x590x400 mm
Tvättställsblandare Noro Polo
En funktionell och klassisk ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 185 mm, piputsprång 85 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Fix
Spegel med belysning i matt vit, klassisk och vacker i all sin enkelhet. Mått: Spegel BxHxD 550x720x170 mm.
Noro Fix Matt är ett klassiskt och vackert skåp med vit ramlucka, tvättställ i porslin med överfyllnadsskydd. Luckorna är försedda med självstängande och dämpande gångjärn. Mått: Tvättställsskåp BxHxD 560x590x400 mm
Tvättställsblandare Noro Polo
En funktionell och klassisk ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 185 mm, piputsprång 85 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Fix
Spegel med belysning i matt vit, klassisk och vacker i all sin enkelhet. Mått: Spegel BxHxD 550x720x170 mm.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 63050 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Fix |
| Färg | Vit |
| Bredd | 560 mm |
| Höjd | 590 mm |
| Djup | 400 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Matt |
| Överdel | Spegel |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Ja |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Antal lådor | 2 |
