
Sparpaket 6 NoroRelounge 600
10 375 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Dags att förnya ditt badrum? Med Noro sparpaket har du möjlighet att spara både tid och pengar!
Noro Sparpaket 6 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med LED-lampa
Noro Sparpaket 6 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med LED-lampa
Tvättställsskåp Noro Relounge
Stilren möbel i vit högglans med tvättställ i porslin. De två lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och har avdelningar för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 610x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 600x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Blandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ettgreppsblandare, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 600x750 mm.
Stilren möbel i vit högglans med tvättställ i porslin. De två lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och har avdelningar för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 610x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 600x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Blandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ettgreppsblandare, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 600x750 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 63025 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Relounge |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 420 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Högglans |
| Överdel | Spegel med LED-lampa |
| Handtag | Integrerat |
| Blandare | Ja |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal lådor | 2 |
