
Sparpaket 8 NoroRelounge 1000
13 255 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Dags att förnya ditt badrum? Med Noro sparpaket har du möjlighet att spara både tid och pengar!
Noro Sparpaket 8 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med LED-lampa
Noro Sparpaket 8 innehåller:
- Tvättställsskåp med tvättställ
- Tvättställsblandare
- Bottenventil
- Vattenlås
- Spegel med LED-lampa
Tvättställsskåp Noro Relounge
Stilren möbel i vit högglans med tvättställ i porslin. De två lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och har en lådindelare för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 1025x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 1000x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 1000x750 mm.
Stilren möbel i vit högglans med tvättställ i porslin. De två lådorna är självstängande och utrustade med Soft Close-funktion för mjukare stängning och har en lådindelare för att förvara småsaker. Mått: Tvättställ BxHxD 1025x50x420 mm, Tvättställsskåp BxHxD 1000x450x420 mm
Tvättställsblandare Noro Sand
Ettgreppsblandare i förkromad mässing med polerblanka ytor. Enkel och funktionell som passar för de allra flesta, stora eller små fingrar. Höjd 145 mm, ej svängbar pip.
Bottenventil Noro Push För Bräddavlopp
Pop-up-bottenventil i förkromad mässing med fjäderbelastat lock.
Noro Space Saver vattenlås
Ett lågbyggt vattenlås utvecklat för Noros badrumsskåp med låda.
Spegel Flex med LED-lampa
Stilren spegel som kombineras med en LED-lampa i krom, lyfter ut 12 mm från din vägg. Lampan har en integrerad LED-drivare och kopplas därför direkt mot 230 V. Mått: Spegel BxH 1000x750 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 63035 |
| Belysning | Ja |
| Serie | Relounge |
| Färg | Vit |
| Bredd | 1000 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Djup | 420 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Yta | Högglans |
| Överdel | Spegel med LED-lampa |
| Handtag | Integrerat |
| Blandare | Ja |
| Sidoskåp | Nej |
| Produkttyp | Möbelpaket |
| Bottenventil | Ja |
| Vattenlås | Ja |
| Antal lådor | 2 |
