Tvättställsskåp Ifö Spira520 mm
Rek. pris 3 093 kr
2 202 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
520 mm
TvättställTvättställ Ifö Spira 15022 57 cm
1 349 krVattenlåsVattenlås Purus PUM Komplett
196 kr
Spira
520 mm
2 202 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Varumärke
IföBeskrivning
Tvättställsskåp Ifö Spira är ett underskåp i vitt för det mindre badrummet eller för gästtoaletten.
Ett färdigmonterat underskåp med ett flyttbart hyllplan med handtag (178 mm) i mattkrom och mjukstängande vändbar dörr. På höger sida finns en utfällbar krok/hängare.
Tvättställ säljs separat.
Tvättställ säljs separat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 42772 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Spira |
| Färg | Vit |
| Bredd | 520 mm |
| Höjd | 625 mm |
| Djup | 315 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Vikt | 15 kg |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8845396 |
| EAN-nr | 7391515443059 |

