Spegelskåp Hafa Life VitBredd 650 mm, Vit
Rek. pris 7 660 kr
4 671 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
650 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Life Vit
Bredd 650 mm, Vit
4 671 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelskåp Hafa Life Vit med justerbara hyllor i glas. Infälld behaglig LED belysning och eluttag inne i skåpet på höger sida. IP44.
Varumärke
HafaBeskrivning
Spegelskåp Hafa Life Vit med justerbara hyllor i glas. Infälld behaglig LED belysning och eluttag inne i skåpet på höger sida. IP44.
Skötselråd
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Våra möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av våra möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
För att din möbel ska hålla sig i gott skick länge är det viktigt att du tar hand om den. Våra möbler är tillverkade i material som har god fuktbeständighet men ska ändå inte utsättas för vatten i stor utsträckning. Torka alltid bort vatten som hamnar på möbeln.
Rengöring av våra möbler sker enklast med en fuktig trasa med eventuellt lite vanligt miljövänligt rengöringsmedel. Du ska undvika rengöringsmedel och produkter som innehåller slipmedel, syror, ammoniak, aceton eller andra kemikalier (såsom skurpulver, hårspray, hårfärg, bleknings-, hårborttagnings- och nagellackborttagningsmedel etc.). Skulle något av ovanstående hamna på möbeln bör detta omedelbart tas bort för att undvika skador. Undvik vassa verktyg i närheten av möbeln som kan skada ytskiktet.
Dokument
Recensioner
MonaVerifierad köpare
för 3 månader sedanDen motsvarar mina förväntningar
+ Måtten
AnnaVerifierad köpare
för 1 år sedanUppfyller alla krav jag har på ett badrumsskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Hafa |
| Art.Nr. | 1751025 |
| Belysning | Ja, LED |
| Serie | Life |
| Färg | Vit |
| Bredd | 650 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Djup | 240 mm |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Ja |
| IP-Klassning | IP44 |
| Stil | Klassisk |
| Produkttyp | Spegelskåp |
| Garanti | 25 år |
| RSK-nr | 8973354 |
| EAN-nr | 7330027090634 |

