





Spegelskåp IföOption Bas60 cm
Rek. pris 3 844 kr
!
2 407 kr2 612 kr
Sänkt pris!
Spara 205 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Option Bas
60 cm2 407 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelskåp Ifö Option Bas med vit stomme. Justerbara upphängningsbeslag för att enkelt kunna finjustera vid montering ingår i leveransen. Spegelskåpet har dubbelsidiga spegeldörrar med mjukstängande beslag. Nedersta delen av spegeldörrarna är frostad, med diskret Ifö-logo. Spegelskåp Ifö Option Bas finns i tre olika bredder, 50, 55 och 65 cm. Handtag ingår i leveransen.
Varumärke
Beskrivning
Spegelskåp Ifö Option Bas med vit stomme. Justerbara upphängningsbeslag för att enkelt kunna finjustera vid montering ingår i leveransen. Spegelskåpet har dubbelsidiga spegeldörrar med mjukstängande beslag. Nedersta delen av spegeldörrarna är frostad, med diskret Ifö-logo. Spegelskåp Ifö Option Bas finns i tre olika bredder, 50, 55 och 65 cm. Handtag ingår i leveransen.
Rengöring
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Vid rengöring så kan en mjuk och ren trasa användas. Tvålvatten eller flytande rengöringsmedel kan användas.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 47452 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Option |
| Färg | Vit |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 662 mm |
| Djup | 140 mm |
| Typ | Spegelskåp |
| RSK-nr | 8985002 |
| EAN-nr | 7391515128444 |