Spegelskåp Svedbergs I:et550 mm. Utan belysning och eluttag.
1 930 kr
1 448 krSpara 25 %Kampanj18 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

I:et
550 mm. Utan belysning och eluttag.
1 448 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Klassiskt spegelskåp i metall. Två skjutbara spegeldörrar. Tre hyllor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 339 |
| Belysning | Nej |
| Serie | I:et |
| Färg | Vit |
| Bredd | 550 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Spegelskåp |
| Djup | 125 mm |
| Material | Metall |
| EAN-nr | 7392533003393 |




