


Bänkskiva Miller BadrumSten 60Grå Bohusgranit, Centrerat Blandarhål
8 300 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå Bohusgranit
Hål för Blandare

Sten 60
Grå Bohusgranit, Centrerat Blandarhål8 300 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Bänkskiva med blandarhål till tvättställsskåp New York, London, Kensington och Brooklyn från Miller Badrum. Köp till bänkskiva när du vil ha ett fristående handfat.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
|---|---|
| Art.Nr. | 600G |
| Färg | Grå Bohusgranit |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 455 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Hål för Blandare | Centrerat |
| Tjocklek | 30 mm |
| EAN-nr | 7391186931091 |



