


Bänkskiva NoroSeaside Ek1200 mm
2 627 kr
30 dagars prisgaranti
Bredd
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Grundoljad bänkskiva i ek som passar Noros Seaside serie.
Skall användas till fristående tvättställ.
Endast bänkskiva, du måste köpa till skåp och handfat.
Endast bänkskiva, du måste köpa till skåp och handfat.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 1404 |
| Serie | Seaside |
| Färg | Ek |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 22 mm |
| Djup | 440 mm |
| Produkttyp | Bänkskiva |
| EAN-nr | 7340032414042 |
