


Benställning SwebadVemdalen ParStål
Rek. pris 1 495 kr/par
!
1 000 kr/par1 196 kr/par
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Stål

Vemdalen Par
Stål1 000 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Benställning Swebad Vemdalen passar till Vemdalens möbel. Levereras i ett par.
Egenskaper
| Varumärke | Swebad |
|---|---|
| Art.Nr. | 4045 |
| Serie | Vemdalen |
| Färg | Stål |
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 205 mm |
| Djup | 22 mm |
| Produkttyp | Benställning |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7350125504192 |


