







Plåtlåda SvedbergsEposVit Ask/Vit, Plan, B: 770 mm
2 490 kr
30 dagars prisgaranti

Epos
Vit Ask/Vit, Plan, B: 770 mm2 490 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Plåtlåda Svedbergs Epos är en stilren plåtlåda. När du väljer en Eposmöbel med öppen förvaring nedtill kan du köpa till Epos plåtlåda för att på ett snyggt sätt visa upp dina produkter. Finns med olika val på fronten.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 5783 |
| Serie | Epos |
| Färg | Vit Ask/Vit |
| Bredd | 770 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Djup | 275 mm |
| Modell | Plan |
| Typ | Plåtlåda |
| Material | Plåt |
| Antal lådor | 1 |
| RSK-nr | 8859009 |
| EAN-nr | 7323100331434 |
