Toppskiva Noro Uno StenBlandarhål till Höger
1 495 kr
30 dagars prisgaranti

Uno Sten
Blandarhål till Höger
1 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NoroBeskrivning
Toppskiva till Tvättställsskåp Noro Uno.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1029 |
| Serie | Uno |
| Bredd | 465 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Djup | 425 mm |
| Placering Tvättställ | Centrerad |
| Produkttyp | Toppskiva |
| Hål för Blandare | Ja, 1-hål till höger |
| Material | Granit |
| RSK-nr | 8974156 |
| EAN-nr | 7340032410297 |

