Tvättmaskinsskåp ERGO3 för 2 TvättmaskinerLjus Ek
5 825 kr
4 660 krSpara 20 %Kampanj36 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ljus Ek

Tvättmaskinsskåp ERGO3 för 2 Tvättmaskiner
Ljus Ek
4 660 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Temals möbler tillverkas i Finland av noggrant utvalda, hållbara material och mekanismer. Vi ger 10 års garanti på tillverknings- och materialfel, vilket garanterar lång livslängd och bekymmersfri användning.
Varumärke
TemalBeskrivning
Temals möbler tillverkas i Finland av noggrant utvalda, hållbara material och mekanismer. Vi ger 10 års garanti på tillverknings- och materialfel, vilket garanterar lång livslängd och bekymmersfri användning.
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
| Art.Nr. | ERGO3E2 |
| Serie | ERGO |
| Färg | Ljus Ek |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 2108 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Lucka | Ja, Enkel |
| Handtag | Nej |
| Typ | Tvättmaskinsskåp |
| Djup | 580 mm |
| Material | Melaminbelagd spånskiva |
| Mjukstängande | Ja |
| Vikt | 46,4 kg |
| Garanti | 10 år |
| EAN-nr | 6438268950852 |


