



TvättmaskinsskåpERGO3 för 2 TvättmaskinerBeige
8 380 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Beige

Tvättmaskinsskåp ERGO3 för 2 Tvättmaskiner
Beige8 380 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Temals möbler tillverkas i Finland av noggrant utvalda, hållbara material och mekanismer. Vi ger 10 års garanti på tillverknings- och materialfel, vilket garanterar lång livslängd och bekymmersfri användning.
Egenskaper
| Varumärke | Temal |
|---|---|
| Art.Nr. | ERGO3MG |
| Serie | ERGO |
| Färg | Beige |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 2108 mm |
| Djup | 580 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Lucka | Ja, Enkel |
| Handtag | Nej |
| Vikt | 46,4 kg |
| Typ | Tvättmaskinsskåp |
| Material | Melaminbelagd spånskiva |
| Mjukstängande | Ja |
| Garanti | 10 år |
| EAN-nr | 6438268950876 |






