Tvättställsskåp Ballingslöv KA60 MonoVit
Rek. pris 2 804 kr
2 184 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Hängning:

KA60 Mono
Vit
2 184 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Tvättställsskåp Ballingslöv KA60 Mono i melaminbelagd MDF med en målad lucka har en minimalistisk stil som ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med en hylla och med en mjukstängande lucka.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Tvättställsskåp Ballingslöv KA60 Mono i melaminbelagd MDF med en målad lucka har en minimalistisk stil som ger ditt badrum en modern look. Detta färdigmonterade tvättställskåp levereras med en hylla och med en mjukstängande lucka.
Tvättställsskåpet tillverkas med vita stommar och kombineras med en lucka i vitt.br>
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
OBS! Tvättställ och handtag ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | KA60SE016701 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Mono |
| Färg | Vit |
| Bredd | 594 mm |
| Höjd | 480 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | MDF |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 430 mm |
| Låda | Nej |

