Tvättställsskåp Dansani Mido+ 35 cmBxDxH: 600x350x576 mm, Vit Högglans med 2 Lådor
6 915 kr
5 530 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit Högglans
Utförande:
2 Lådor
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Mido+ 35 cm
BxDxH: 600x350x576 mm, Vit Högglans med 2 Lådor
5 530 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Dansani Mido+ är ett elegant och modernt tvättställsskåp som levereras med aluminiumfärgad botten och hylla.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Tvättställsskåp Dansani Mido+ är ett elegant och modernt tvättställsskåp som levereras med aluminiumfärgad botten och hylla.
Skåpstomme i 16 mm slät melaminbelagd spånplatta med ABS-kanter. Skåpen levereras monterade inklusive justeringsbeslag för väggmontering och vitt bakstycke på vita högskåp och aluminiumfärgad bakstycke på övriga färger. 5 mm glashyllor med polerade kanter levereras som standard till alla skåp. Dansani har hållbar kvalitet på alla sätt och ger 5 års garanti mot fabrikationsfel.
Mido+ är välkänd Dansani-kvalitet och funktionalitet till mycket förmånligt pris. Mido+ är ett överskådligt sortiment som har funktionell design och material som ger möjlighet att utnyttja utrymmet maximalt samt gott om förvaringsutrymme med höga tvättställsskåp som gör det perfekt för inredning av mindre badrum.
Mido+ är välkänd Dansani-kvalitet och funktionalitet till mycket förmånligt pris. Mido+ är ett överskådligt sortiment som har funktionell design och material som ger möjlighet att utnyttja utrymmet maximalt samt gott om förvaringsutrymme med höga tvättställsskåp som gör det perfekt för inredning av mindre badrum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | P25-1012 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Mido+ |
| Färg | Vit Högglans |
| Utförande | 2 Lådor |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 576 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Hål för Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 5713804250636 |
