Tvättställsskåp Haven H2/60 med Vit Bänkskiva och HandfatMörk Ek
27 600 kr
30 dagars prisgaranti
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Haven H2/60 är en vacker och utsökt badrumsmöbel med ärliga material. Bredden på möbeln är 600 mm och vitt Solid Surface handfat medföljer. Passar utmärkt i alla typer av badrum.
Varumärke
HavenBeskrivning
Haven H2/60 är en vacker och utsökt badrumsmöbel med ärliga material. Bredden på möbeln är 600 mm och vitt Solid Surface handfat medföljer. Passar utmärkt i alla typer av badrum.
En skönhet med innanför liggande lucka och grepplist i massivt trä. Ytbehandlingen är miljövänlig och alltid i äkta trä. Som topp på möbeln får du en vit bänkskiva tillsammans med vitt handfat i samma material. Hål för blandare finns i möbeln vid leverans. Det ingår även monterat eluttag och startkit-inredning.
Egenskaper
| Varumärke | Haven |
| Art.Nr. | 485583 |
| Belysning | Nej |
| Serie | H2 |
| Färg | Mörk Ek |
| Utförande | Två lådor |
| Bredd | 610 mm |
| Höjd | 587 mm |
| Djup | 465 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Corian |
| Handtag | Greppkant |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Ja |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Tillverkarens Art.Nr. | 901278 |
| Mjukstängande | Ja |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Material | Spånskiva/Fanér |


