Tvättställsskåp Macro Design Crown Plain Light 70
FRI FRAKT
fr.6 525 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Crown Plain Light 70
6 525 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Crown är en svensktillverkad möbel med en slät lådfront. Tvättställsskåpet levereras med tvättställ Light 70 som är tillverkat i porslin och är rymligt med sitt djup på 70 mm. Kommoden har två mjukstängande och rymliga lådor.
Utrustad med en patentsökt monteringsskena för enkel montering. Skåpet är tillverkat i hållbart material som är anpassat för våtutrymmen.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Blandare, handtag, eluttag och lådbelysning ingår ej, finns att köpa till.
Lådbelysning finns endast till bredd 600 mm, ej till bredd 450 mm.
Dokument
Recensioner
HelenaVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt! Det enda som jag anser vara konstigt är att det inte ingår någon ”plopp”, utan ploppen måste köpas separat, konstigt när skåp och tvättställ ingår, man vill ju inte ha ett öppet hål på 5-7cm i diameter i botten..
+ Snygg
+ Kommer färdigmonterad
+ Lådinredning ingår
- Säljs utan bottenplopp
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Belysning | Nej |
| Serie | Crown |
| Färg | Antracitgrå, Beige, Brun Ask, Ljus Ek, Svart Ek, Vit |
| Bredd | 450, 600 mm |
| Höjd | 545 mm |
| Djup | 350 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Placering Tvättställ | Centrerat |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Nej, Push Open |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Låda | Ja |
| Front | Slät |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Vattenlås | Nej |
| Hål för Blandare | Ja |
| Material | Ekfanér, Fukttrögt trä |



