Tvättställsskåp Macro Design Heart med Låda
FRI FRAKT
Rek. pris 16 985 kr
fr.11 890 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Heart med Låda
11 890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvättställsskåp Macro Design Heart är ett klassiskt tvättställsskåp med elegant välvd front. Skåpet levereras med ett högkvalitativt tvättställ i porslin behandlat med extraglaze ytfinish som gör att porer i ytan är förseglade för högsta kvalité och hållbarhet.
Varumärke
Macro DesignBeskrivning
Tvättställsskåp Macro Design Heart är ett klassiskt tvättställsskåp med elegant välvd front. Skåpet levereras med ett högkvalitativt tvättställ i porslin behandlat med extraglaze ytfinish som gör att porer i ytan är förseglade för högsta kvalité och hållbarhet.
I den övre lådan medföljer lyxig lådinredning. Lådan är förberedd för att enkelt kunna installera ett eluttag i efterhand. Exklusiva handtag i krom medföljer.
Serien Heart känns igen med sina klassiskt mjuka, rundade former som sätter tonen för dagen. Det mjuka formspråket går som en röd tråd genom hela möbelserien.
OBS! Tvättställsblandare ingår ej, finns att välja som tillval!
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
| Belysning | Nej |
| Serie | Heart |
| Färg | Svart Ekfanér, Vit Ekfanér |
| Utförande | Plain |
| Bredd | 600, 800 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 500 mm |
| Tvättställ | Enkel |
| Färg Tvättställ | Vit |
| Material Tvättställ | Porslin |
| Lucka | Nej |
| Handtag | Ja |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Tvättställsskåp |
| Hål för Blandare | Ja |
| Låda | Ja |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Vattenlås | Nej |
