Tvättställsskåp Miller Badrum London 120 för Heltäckande TvättställEk
25 900 kr
20 720 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

London 120 för Heltäckande Tvättställ
Ek
20 720 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp från Miller Badrum med mjukstängade och fullt utdragbara lådor. Levereras färdigmonterad med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för enkel montering. Lådorna har anti-glid mattor och löstagbart inrede i trä. Stopplister i undre lådan. För en fullständig möbel behöver du välja till tvättställ, blandare, handtag/knoppar och eventuellt bottenventil om detta inte ingår till blandaren.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Tvättställsskåp från Miller Badrum med mjukstängade och fullt utdragbara lådor. Levereras färdigmonterad med upphängningsskenor och upphängningsbeslag för enkel montering. Lådorna har anti-glid mattor och löstagbart inrede i trä. Stopplister i undre lådan. För en fullständig möbel behöver du välja till tvättställ, blandare, handtag/knoppar och eventuellt bottenventil om detta inte ingår till blandaren.
London - Klassisk skönhet med en smakfull inramning på lådor och fronter. Inbjudande rena linjer och en vacker finish som gör den självklart välkommen även i dagens badrum.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 566-5 |
| Färg | Ek |
| Belysning | Nej |
| Serie | London |
| Bredd | 1190 mm |
| Höjd | 580 mm |
| Djup | 455 mm |
| Tvättställ | Dubbel |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Vattenlås | Nej |
| EAN-nr | 7391186938441 |




