Tvättställsskåp Svedbergs Bloc 350Grå, B: 600 mm, 2 dörrar
3 090 kr
2 318 krSpara 25 %Kampanj52 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Bredd:
600 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Bloc 350
Grå, B: 600 mm, 2 dörrar
2 318 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tvättställsskåp Svedbergs Bloc är en stilren kommod som har ett rent formspråk. Block kommer i mindre storlekar och passar därför perfekt till det lilla badrummet.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
Tvättställsskåp Svedbergs Bloc är en stilren kommod som har ett rent formspråk. Block kommer i mindre storlekar och passar därför perfekt till det lilla badrummet.
OBS! Tvättställ, handtag och blandare ingår inte!
Övrigt
- Dörr med mjukstängande gångjärn.
- Förberett för rördragning, av vatten/avlopp.
- Ytskikt i slitstarkt melamin.
- Svensktillverkad.
- 20 års Garanti.
- Levereras färdigmonterad.
- Välj valfritt vattenlås och handtag.
- Träskivor i denna möbel är FSC certifierad, vilket innebär att materialet kommer från ett ansvarsfullt och hållbart skogsbruk.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Övrigt
- Dörr med mjukstängande gångjärn.
- Förberett för rördragning, av vatten/avlopp.
- Ytskikt i slitstarkt melamin.
- Svensktillverkad.
- 20 års Garanti.
- Levereras färdigmonterad.
- Välj valfritt vattenlås och handtag.
- Träskivor i denna möbel är FSC certifierad, vilket innebär att materialet kommer från ett ansvarsfullt och hållbart skogsbruk.
Rengöring
Badrumsmöbler från Svedbergs är fukttåliga, men får inte överspolas med vatten. Undvik att placera dem direkt intill badkar eller dusch utan ordentlig duschavskärmning. Låt inte vatten bli kvar på ytorna, torka bort det så snart du kan. Rengör med milt rengöringsmedel och mjuk trasa.
Dokument
Recensioner
AnnikaVerifierad köpare
för 1 år sedanväldigt svårt att få dit knoppar
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 560122 |
| Belysning | Nej |
| Serie | Bloc |
| Färg | Grå |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 570 mm |
| Tvättställ | Nej |
| Placering Tvättställ | Centrum |
| Handtag | Nej |
| Blandare | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Tvättställsskåp |
| Djup | 350 mm |
| Antal Dörrar | 2 st |
| Bottenventil | Nej |
| Toppskiva | Nej |
| Vattenlås | Nej |
| Material | Spånskiva |
| Låda | Nej |
| RSK-nr | 8846740 |
| EAN-nr | 7323100363848 |












