Högskåp Björbo Badrum Mejda
fr.10 583 kr
fr.8 995 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mejda
8 995 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Högskåp Björbo Badrum Mejda är ett elegant högskåp tillverkat av målad MDF. Skåpets lucka är självstängande och dämpad. På insidan av luckan finns en praktisk dörrhylla i svartbetsat trä.
Varumärke
Björbo BadrumBeskrivning
Högskåp Björbo Badrum Mejda är ett elegant högskåp tillverkat av målad MDF. Skåpets lucka är självstängande och dämpad. På insidan av luckan finns en praktisk dörrhylla i svartbetsat trä.
Detta högskåp finns att köpa i flera utföranden, bland annat med eller utan två invändiga lådor. Komplettera skåpet med ett handtag.
Serien Mejda från Björbo Badrum är en flexibel serie som passar lika bra i ett modernt som ett lantligt inrett badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Serien Mejda från Björbo Badrum är en flexibel serie som passar lika bra i ett modernt som ett lantligt inrett badrum.
Björbo Badrum är ett företag som tillverkar exklusiv, svensktillverkad badrumsinredning. Företaget grundades i Björbo i Dalarna för över 100 år sedan och de eleganta möblerna tillverkas fortfarande här. Hantverkskunnande och kvalitet är grunden på vilken företaget har utvecklat sin produktion.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Björbo Badrum |
| Belysning | Nej |
| Serie | Mejda |
| Färg | Antikvit, Antracit, Gammalrosa, Lindblomsgrön, Ljusgrå, Mossgrön, Sand, Stålblå, Svart, Varmgrå, Vit |
| Utförande | Dälja, Facett, Harv, Klöver, Linje, Ram M1, Slät |
| Bredd | 400 mm |
| Höjd | 1724 mm |
| Djup | 355 mm |
| Yta | Matt |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Stil | Modern |
| Hängning | Höger, Vänster |
| Produkttyp | Högskåp |
| Material | MDF |
| Mjukstängande | Ja |
| Låda | Ja, Nej |

