
Väggskåp Macro DesignCrown Sidoförvaring 350
FRI FRAKT
fr.4 090 krfr.5 845 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Låda
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Väggskåp Macro Design Crown Sidoförvaring är ett stilrent väggskåp som levereras med hyllor i svartsotat glas. Du kan välja skåpet med eller utan innerlådor.
Handtag ingår ej, finns att köpa till.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Du väljer själv om dörrarna ska vara höger- eller vänsterhängda. Så du monterar gångjärnen själv samt sätter dit fästena till hyllplanen. För övrigt levereras högskåpet färdigmonterat.
Egenskaper
| Varumärke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSFL12035VPM |
| Belysning | Nej |
| Serie | Crown |
| Färg | Antracitgrå, Brun Ask, Ek, Vit |
| Utförande | Vändbar |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 1200 mm |
| Djup | 350 mm |
| Lucka | Ja |
| Handtag | Nej |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Väggskåp |
| Material | Fukttrögt trä |
| Låda | Nej, Ja |




