Badkarskorg Habo Lobelia
Rek. pris 399 kr
fr.252 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lobelia
252 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Badkarskorg av rostfritt stål. Läggs enkelt mellan badkarskanterna. Placera allt du vill ha nära till hands och höj känslan av ett varmt avkopplande bad. 680x160x70 mm. 3 års rostskyddsgaranti.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badkarskorg av rostfritt stål. Läggs enkelt mellan badkarskanterna. Placera allt du vill ha nära till hands och höj känslan av ett varmt avkopplande bad. 680x160x70 mm. 3 års rostskyddsgaranti.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 690 mm |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Lobelia |
| Typ | Badkarskorg |
| Färg | Krom, Svart |
