Badkarskorg Habo LobeliaSvart
Rek. pris 399 kr
267 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Lobelia
Svart
267 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkarskorg av rostfritt stål. Läggs enkelt mellan badkarskanterna. Placera allt du vill ha nära till hands och höj känslan av ett varmt avkopplande bad. 680x160x70 mm. 3 års rostskyddsgaranti.
Varumärke
HaboBeskrivning
Badkarskorg av rostfritt stål. Läggs enkelt mellan badkarskanterna. Placera allt du vill ha nära till hands och höj känslan av ett varmt avkopplande bad. 680x160x70 mm. 3 års rostskyddsgaranti.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30050 |
| Bredd | 690 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Lobelia |
| Produkttyp | Badkarskorg |
| EAN-nr | 7317900300509 |

