Badrumshylla Habo Lilac
fr.160 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lilac
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Praktisk rak vägghylla av aluminium. Trendig design som höjer känslan i badrummet. 324x182x50 mm. Monteras med skruv, medföljer ej.
Varumärke
HaboBeskrivning
Praktisk rak vägghylla av aluminium. Trendig design som höjer känslan i badrummet. 324x182x50 mm. Monteras med skruv, medföljer ej.
Recensioner
Hannu NVerifierad köpare
för 5 månader sedanHyllan är exakt som jag ville
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Bredd | 324 mm |
| Montering | Skruvas |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 182 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Lilac |
| Produkttyp | Badrumshylla |
| Färg | Krom, Svart |
