Duschhylla Demerx Kabina Lång Black Edition
1 065 kr
740 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Kabina Lång Black Edition
740 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Duschhylla Demerx Kabina Black Edition i stilren svart finish för praktisk förvaring i duschen. Hängs enkelt över duschvägg/kabin och låses mot vägg med de inkluderade sugkopparna. Rostskyddsgaranti 5 år. Upphängningskrok med skyddshölje. Extra lång vilket gör det ännu enklare att nå även för de lite mindre.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Duschhylla Demerx Kabina Black Edition i stilren svart finish för praktisk förvaring i duschen. Hängs enkelt över duschvägg/kabin och låses mot vägg med de inkluderade sugkopparna. Rostskyddsgaranti 5 år. Upphängningskrok med skyddshölje. Extra lång vilket gör det ännu enklare att nå även för de lite mindre.
Recensioner
Helena MVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket smart hylla att hänga över duschväggen, så man inte behöver borra i kakelväggen + för krokar på utsidan till handduk eller annat Mycket nöjd
- Behöver lossa sogpropparna vid rengöring men inget stort problem egentligen
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 34152 |
| Bredd | 225 mm |
| Produkttyp | Duschkorg |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Kabina |
| Höjd | 1000 mm |
| Djup | 95 mm |
| Färg | Svart |
| Montering | Skruvas |
| EAN-nr | 7391919341524 |
