Duschhylla Demerx Qube Hörnhylla 1-plan
236 kr
155 krSpara 34 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Qube Hörnhylla 1-plan
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Snygg hylla med 4-kants tråd med 2 krokar. Monteras med 3M VHB tejp utan hål i väggen för en fuktsäker Installation! 2 smidiga väggfästen medföljer.
Varumärke
DemerxBeskrivning
Snygg hylla med 4-kants tråd med 2 krokar. Monteras med 3M VHB tejp utan hål i väggen för en fuktsäker Installation! 2 smidiga väggfästen medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Demerx |
| Art.Nr. | 42331 |
| Bredd | 276 mm |
| Montering | Hängbar |
| Färg | Krom |
| Djup | 136 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Serie | Qube |
| Produkttyp | Hörnhylla |
| EAN-nr | 7391919423312 |
