Duschhylla Theofils Cannes Hörn GlasKrom
Rek. pris 695 kr
439 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom
LimkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Cannes Hörn Glas
Krom
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Duschhylla Theofils Cannes Hörn Glas är en exklusiv duschhylla som finns i flera olika färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Duschhylla Theofils Cannes Hörn Glas är en exklusiv duschhylla som finns i flera olika färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från badrumsserien Cannes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000025 |
| Bredd | 97 mm |
| Typ | Duschhylla |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Yta | Blank |
| Färg | Krom |
| Höjd | 389 mm |
| Djup | 121 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Metall |
| Serie | Cannes |
| EAN-nr | 7332466036358 |
