Duschkorg Zack Linea
1 999 kr
30 dagars prisgaranti

Linea
1 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ZackBeskrivning
Stilren duschkorg i modern design av polerat, rostfritt stål. Kan monteras med skruv eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Zack |
| Art.Nr. | 840023 |
| Bredd | 265 mm |
| Produkttyp | Duschkorg |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 132 mm |
| Djup | 85 mm |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 4034398400230 |

