Handdukshängare Habo PoseidonSvart
Rek. pris 202 kr
119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Poseidon
Svart
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handdukshängare Habo Poseidon är en handdukshängare av rostfritt stål anpassad för att skruvas upp på väggen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Handdukshängare Habo Poseidon är en handdukshängare av rostfritt stål anpassad för att skruvas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 16427 |
| Bredd | 290 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Poseidon |
| Typ | Badrumskrok |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| EAN-nr | 7317900164279 |



