Handduksring Duravit Starck T 009947Mattsvart
Rek. pris 1 875 kr
1 222 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mattsvart

Starck T 009947
Mattsvart
1 222 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DuravitBeskrivning
Handduksring Duravit Starck T 009947 är praktisk och tar liten plats. Designad av Philippe Starck.
Komplettera med matchande badrumsprodukter i samma färg.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Rengöring
För att rengöra produkten så torka den med en mjuk ren trasa. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duravit |
| Art.Nr. | 0099474600 |
| Bredd | 210 mm |
| Färg | Mattsvart |
| Yta | Matt |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 228 mm |
| Montering | Skruvas |
| Material | Mässing |
| Serie | Starck |
| Produkttyp | Handduksring |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4053424703084 |



